Po flitet e përflitet (Foto) - VIP - Kosova Sot
Po flitet e përflitet (Foto)

Po flitet e përflitet (Foto)

Hailey Baldwin e Justin Bieber bashkojnë buzët. Me gjasë së fundmi i kanë bashkuar buzët në takimin e tyre të fundit. Kështu, Hailey Baldwin dhe Justin Bieber, që për pak kohë kishin një takim më 2015, u panë përsëri së bashku gjatë një dite të gjatë në Majami. Supermodelja 21 vjeçe, që kishte theksuar linjat e saj në një bluzë të shkurtë, ishte bashkë me këngëtarin kanadez, 24 vjeç, për një takim në kinema. Hailey dhe Justin që të dy u panë te "W South Beach's Living Room" për një darkë modeste. Hailey kishte treguar stilin e saj unik, duke ekspozuar barkun e saj të rrafshët. Mbretëresha e pistave, e bija e aktorit të njohur, Stephen Baldwin, dukjen tërheqëse e kishte plotësuar me një palë atlete. Hailey, e cila së fundmi ishte në një lidhje dashurie me Shawn Mendes, ishte përcaktuar për një shtresë modeste të grimit derisa flokun e kishte në një bishtalec të fortë.

 

Image

 

(Kosova Sot)

5 orë e 19 minuta më parë
18/12/18