- VIP - Kosova Sot
Rita Ora, shkëlqen me këtë veshje midis Nju Jorku (Foto)

Rita Ora, shkëlqen me këtë veshje midis Nju Jorku (Foto)

Ajo është aktualisht në mes të një udhëtimi veçanërisht të zënë në New York City, që deri më tani e ka parë atë të marrë pjesë në ngjarjen TrevorLive dhe Çmimet e Fondacionit Fragrance, transmeton "Kosova Sot Online".

Dhe të mërkurën pasdite, Rita Ora u dallua duke shijuar një shëtitje, pasi ajo u largua në stilin e rastësishëm për një shëtitje nëpër rrugët e Big Apple.

Këngëtarja 27-vjeçare shfaqi absin e saj të zverdhur kur ajo dilte nga hoteli i saj në një xhaketë të verdhë me kanavacë Pyer Moss x Reebok, e cila përfshinte një hoodie elegant me mëngë të gjata dhe baza të lirshme.

Image

Rita tregoi kthesat e saj në veshje të shtrënguar, e cila paraqiste një front të veshur dhe grumbullonte detaje poshtë këmbëve të saj.

Një natë më parë, Rita u vesh me këmishën në një kulture të kaltër blu dhe me pantallona të gjera të ngjashme me trupin, ndërsa ajo u drejtua në gala LGBTI të Projektit Trevor.

Këngëtarja dukej e bujshme në pamjen e saj të bukur, duke bashkuar ansambël të ndezur blu me flokët e saj portokalli.

 

Image

 

 

(Kosova Sot)

5 orë e 22 minuta më parë
20/02/19