Morena Taraku 'pehri', ma seksi se kaq se keni parë (Foto) - VIP - Kosova Sot
Morena Taraku

Morena Taraku 'pehri', ma seksi se kaq se keni parë (Foto)

Ajo padyshim është fenomeni i rrjeteve sociale në trojet shqiptare, e përfolur për jetën profesionale, e shumë e komentuar për jetën personale, kjo është modelja dhe këngëtarja Morena Taraku, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E cila në profilin e saj në Instagram, ka postuar një fotografi gjatë udhëtimit me veturë, ku më bukur e më të ëmbël se kaq Morena Tarakun nuk e keni parë.

 

 

 

 

Whiter than your veneers ????

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

(Kosova Sot)

23 orë e 27 minuta më parë
20/01/19