- VIP - Kosova Sot
Barbana Dini braktis Shqipërinë, ja

Barbana Dini braktis Shqipërinë, ja 'shkel' për Izrael (Foto)

Këngëtarja e bukur shkodrane Barbana Dini, duket se para mbrëmjeve muzikore që e presin gjatë javëve në vijim, ka zgjedhur t'i kushtojë pak vëmendje vetës, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pa u mendu dy herë, Barbana ja ka shkel për Tel Aviv të Izraelit, për të pushuar për qejfi.

Në një fotografi të postuar në profilin e saj në Instagram, e shohim këngëtaren në një nga pabet e kryeqytetit Izraelit ku si përherë shkëlqen me bukurinë dhe ëmbëlsinë e saj.

 

 

Good evening!????

A post shared by Barbana Dini (@barbana_ergidini) on

 

(Kosova Sot)

10 orë e 56 minuta më parë
20/02/19