- VIP - Kosova Sot
Remzinë dhe Nexhatin, më në formë kurrë si keni parë (Foto)

Remzinë dhe Nexhatin, më në formë kurrë si keni parë (Foto)

Në jetën reale ata janë motër dhe vëlla derisa në profesion janë kolegë dhe shumë bashkëpunues, fjala është për këngëtarët e njohur të muzikës popullore Remzije dhe Nexhat Osmani, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Zakonisht jemi mësuar t'i shohim duke kënduar në mbrëmje muzikore e dasma gjithandej trojeve shqiptare.

Por kësaj radhe ata vijnë më ndryshe më të relaksuar, kjo duke u bazuar në një fotografi që Remzija e ka postuar në profilin e saj në Instagram ku ma në formë se kaq as njërin e as tjetrin nuk i keni parë.

"Me këtë vllaçkon", ka shkruar Remzija.

 

 

Me kete vllaçkon ?? @nexhatosmanii

A post shared by Remzie Osmani (@remzie.osmani) on

(Kosova Sot)

6 orë e 20 minuta më parë
20/02/19