Gili nuk lëshon pe, në çdo vend po i kallë dasmat (Foto) - VIP - Kosova Sot
Gili nuk lëshon pe, në çdo vend po i kallë dasmat (Foto)

Gili nuk lëshon pe, në çdo vend po i kallë dasmat (Foto)

Këngëtarja e njohur Gili Berani, ka vite që është në skenë, dhe pavarësisht konkurencës e cila është prezente në skenën shqipe, ajo nuk e ka ndërmend të lëshoj pe, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Në profilin e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar një fotografi, ku shfaqet më në formë se kurrë, për t'i kallur dasmat gjithandej trojeve shqipëfolëse, përmes muzikës që ajo kultivon.

"Gati për sonte", ka shkruar Gili e motivuar.

 

 

 

(Kosova Sot)

9 orë e 8 minuta më parë
14/12/18