Ismet Bexheti, sot feston ditëlindjen, ja sa vite i mbush (Foto) - VIP - Kosova Sot
Ismet Bexheti, sot feston ditëlindjen, ja sa vite i mbush (Foto)

Ismet Bexheti, sot feston ditëlindjen, ja sa vite i mbush (Foto)

Këngëtari i njohur i muzikës popullore Ismet Bexheti, i cili tash e sa vite muzikës shqiptare i ka falur qindra këngë të bukura, sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të festuar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot, me datë 10.08, këngëtari feston ditëlindjen e pesëdhjetë e tretë, që dhe ne i urojmë shëndet e karrierë të begatë.

 

Image

 

(Kosova Sot)

5 orë e 27 minuta më parë
20/02/19