Me një sharm të paparë, Lira publikon 'Dridhe Sonte' (Video) - VIP - Kosova Sot
Me një sharm të paparë, Lira publikon

Me një sharm të paparë, Lira publikon 'Dridhe Sonte' (Video)

Këngëtarja sharmante nga Mali i Zi, Lira Dedvukaj, e cila tash e sa vite jeton në SHBA, ka publikuar këngën e saj më të re, nën ritmet e verës së ngrohët, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Dridhe sonte", mban titullin kënga më e re, e cila Liren e sjellë më në formë se kurrë, dhe përplot hare edhe në klipin e ri.

 

(Kosova Sot)

5 orë e 10 minuta më parë
17/12/18