Fjolla dhe ish i dashuri i Morenës në një lidhje? Ja e vërteta - VIP - Kosova Sot
Fjolla dhe ish i dashuri i Morenës në një lidhje? Ja e vërteta

Fjolla dhe ish i dashuri i Morenës në një lidhje? Ja e vërteta

Ditën e sotme ish i dashuri i Morena Tarakut Sasha Sobhani dhe këngëtarja Fjolla Morina u përfolën për një lidhje të mundshme. Në ‘Instastoryn’ e tij, Sasha Sobhani publikoi një video ku shfaqej në ‘club’ krah Fjollës, teksa të dy kërcenin pranë njëri-tjetrit. Lajmi u përhap me shpejtësi duke qarkulluar tek të gjitha mediat, por duket se fjalët mbeten në kuadër të aludimeve. 

 

Kujtojmë se Sasha ndodhet në Shqipëri prej disa javësh dhe shpesh publikon foto me vajza.

Image

(Kosova Sot)

18 orë e 36 minuta më parë
12/12/18