E quajtën “vrasëse” dhe e ofenduan rëndë, Elvana Gjata merr vendimin e papritur - VIP - Kosova Sot
E quajtën “vrasëse” dhe e ofenduan rëndë, Elvana Gjata merr vendimin e papritur

E quajtën “vrasëse” dhe e ofenduan rëndë, Elvana Gjata merr vendimin e papritur

Një lumë komentesh fyese kanë vërshuar në llogarinë e rrjetit social “Instagram” të këngëtares Elvana Gjata, pas raportimeve se ajo ishte shkaku i vrasjes së djeshme në një lokal në zonën e “Ish Bllokut” në Tiranë.

Në këtë situatë, këngëtarja ka vendosur të bllokojë të gjitha komentet në fotografinë e fundit të postuar në Instagram, ku ndaj saj janë bërë komente fyese, ku ndër të tjera e kanë qujtur edhe “vrasëse”.

Foto ku Elvana Gjata ka bblokuar komentet

Foto e fundit e postuar në Instagram nga këngëtarja, ku Elvana Gjata ka bllokuar komentet

 

Capture

I dashuri i saj, Ervin Mataj, është në kërkim si person i përfshirë në sherrin e armatosur brenda në lokal, që la një viktimë dhe dy persona të plagosur nga grupi rival.

(Kosova Sot)

17 orë e 21 minuta më parë
12/12/18