Adelina Tahiri pozon me djalë, ja sa bukur duken (Foto) - VIP - Kosova Sot
Adelina Tahiri pozon me djalë, ja sa bukur duken (Foto)

Adelina Tahiri pozon me djalë, ja sa bukur duken (Foto)

Njëra prej fytyrave publike, e  cila këtë vit ishte e stërkomentuar në shtypin rozë, padyshim se mbetet këngëtarja shqiptare nga Shkupi, Adelina Tahiri, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Është faqja "Bebashowbizit", ajo që në faqen e tyre, kanë publikuar një fotografi të këngëtares me të birin, e të cilit i ka vendosur edhe syze.Për t'i vërtetuar fjalët, shikoni fotografinë dhe binduni sa bukur duken nënë e bir. 

 

Image

 

(Kosova Sot)

15 orë e 44 minuta më parë
12/12/18