Më këmbët e hapura dhe në pozicion të nxehtë, del fotoja e Rike Roçit(Foto) - VIP - Kosova Sot
Më këmbët e hapura dhe në pozicion të nxehtë, del fotoja e Rike Roçit(Foto)

Më këmbët e hapura dhe në pozicion të nxehtë, del fotoja e Rike Roçit(Foto)

Ajo u bë e njohur kur mori pjesë në Big Brother, dhe më pas kur mori gjithë vëmendjen pasi ekspozoi gjoksin në ndeshjen e Shqipërisë, bashkë me kushërirën e saj

Rike Roçi duket se nuk ka ndërmend të ndalet më provokimet, dhe këtë e paska bërë që kur ka qenë fare e re, pasi format e saj fizike janë tunduese.

Në Instagram ajo ka postuar një foto nga koha e adoleshencës, ku shihet tejet seksi. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Piccola me 15 anni ???????? ... #biancoenero

A post shared by Nife Rike Roci (@niferikeroci) on

 

(Kosova Sot)

22 orë e 4 minuta më parë
12/12/18