Majlinda Zeka e bën nxehtë vjeshtën në minifund (Foto) - VIP - Kosova Sot
Majlinda Zeka e bën nxehtë vjeshtën  në minifund (Foto)

Majlinda Zeka e bën nxehtë vjeshtën në minifund (Foto)

Modelja Majlinda Zeka është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Lidhja e saj me reperin Majk, e bëri atë të famshne. Ndërsa tani është tejet e ndjekur në rrjetet sociale,shkruan Kosova Sot.

 Këto ditë ajo po  qëndron në  Turqi teksa duket joshëse në minifund. Ajo vë në pah linjat trupore dhe duket mjaftë atraktive.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The most beautiful place ???? #ç?ra?anpalace

A post shared by MR?? (@majlindazeka1) on

(Kosova Sot)

16 orë e 19 minuta më parë
10/12/18