Greta Koçi ndryshon ngjyrën e flokëve, ja si duket këngëtarja me look-un e ri (Foto) - VIP - Kosova Sot
Greta Koçi ndryshon ngjyrën e flokëve, ja si duket këngëtarja me look-un e ri (Foto)

Greta Koçi ndryshon ngjyrën e flokëve, ja si duket këngëtarja me look-un e ri (Foto)

Greta  Koci ka ndërruar look duke i shndërruar flokët e saj nga të zinj në të kuqe.

Këngëtarja e njohur e cila ka bërë një ndryshim drastik duket shumë bukur me modelin e ri me balluke,shkruan Kosova Sot.

Me një xhaketë ngjyrë blu, Greta duket shumë e veçante dhe me stil.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Be happy ???? #outfit @in_fashion_style #hair&makeup @beautybyeni #photoby @juxhinkurti

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on

(Kosova Sot)

9 orë e 46 minuta më parë
15/12/18