Krejt shkëlqim - VIP - Kosova Sot
Krejt shkëlqim

Krejt shkëlqim

Taylor Swift mund të jetë femra me më së shumti çmime në 'AMA'. Ajo tashmë ka pranuar 19 çmime "AMA", e nëse fiton edhe tri çmime nga katër nominimet, ajo do të mposhtë rekordin e Whitney Houstan, e cila ka fituar më së shumti çmime "AMA" si një artiste femër. Kështu, Taylor Swift me siguri se nuk ishte aty për të performuar, kur u shfaq në tepihun e kuq. Bukuroshja 28 vjeçe ishte përcaktuar për një fustan të shkurtë retro dhe elegant nga shtëpia e modës "Balmain", derisa mbathur kishte dhe një palë çizme të gjata. Veshja e Taylor-it kishte dhe një jakë të thellë dhe veshje metalike deri te duart e saj. Këngëtarja e hitit "Wildest Dreams" gjatësisë së saj ia kishte shtuar edhe një palë taka të larta, derisa gjithë vëmendje kishte ofruar me këmbët e saj.
 
Image
Image

 

(Kosova Sot)

6 orë e 3 minuta më parë
18/12/18