Albuneta Topalli, kaq s***** duket, ju lë pa fjalë (Foto) - VIP - Kosova Sot
Albuneta Topalli, kaq s***** duket, ju lë pa fjalë (Foto)

Albuneta Topalli, kaq s***** duket, ju lë pa fjalë (Foto)

E re në skenë, por dëshirën për muzikë e ka të flakët, andaj Albuneta Topalli - Buleta, e realizoi dëshirën e saj për të kënduar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Derisa ajo është aktive edhe në rrjetet sociale, saqë me pozat e saj tejet seksi, po i çmend ndjekësit e saj.

Shikoni fotografinë, e postuar së fundmi, dhe binduni se Albuneta Topalli, me këtë pamje, ju lë pa fjalë.

 

 

 

(Kosova Sot)

18 orë e 23 minuta më parë
12/12/18