E ftuara e radhës e Jimmy Kimmel, superstari Dua Lipa (Video) - VIP - Kosova Sot
E ftuara e radhës e Jimmy Kimmel, superstari Dua Lipa (Video)

E ftuara e radhës e Jimmy Kimmel, superstari Dua Lipa (Video)

E kaluara e Jimmy Kimmel është ngjeshur nga superstarët e muzikës pop si Rihanna, Miley Cyrus dhe Britney Spears - tani, Dua Lipa është bashkuar me 'motrën' e yjeve për të tërhequr një shaka në fundin e natës, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Vendlindja Brooklyn, 50, u hap për mënyrën se si gruaja e tij, Molly McNearney, 40 vjeç, ndihmoi inxhinierimin e shakave të fundit praktike me ndihmën e këngëtares 23-vjeçare nga Londra.

Ai i tha audiencës së tij të martën, "Unë kam rënë viktimë, edhe një herë, në një shaka; për çfarëdo arsye, gruaja ime mendon se është qesharake që të ketë një këngëtare të famshme dhe një bandë e kërcimtarë të vjedhës në shtëpinë tonë në mes të natës për të më zgjuar me një performancë të improvizuar ".

Image

 

 

 

(Kosova Sot)

9 orë e 16 minuta më parë
19/12/18