E bukur me rroba të brendshme - VIP - Kosova Sot
E bukur me rroba të brendshme

E bukur me rroba të brendshme

Edhe kjo do të jetë në 'mledhinë' e organizuar nga "Victoria's Secret"

Ë shtë duke u përgatitur për paraqitjen e saj të pestë në shoun tradicional të modës së "Victoria's Secret" dhe Stella Maxwell ka deklaruar se, duke ecur me rroba të brendshme për brendin e njohur, ndihet e fuqizuar. Modelja belge 28 vjeçe është munduar kështu që të kundërshtojë kritikat rreth këtij eventi të modës. Stella, e cila për herë të parë defiloi për këtë shou në vitin 2012, thotë se kjo punë është e ngjashme me aktrimin. Duhet të përgatitesh për rolin, duke sjellë edhe personalitetin tuaj në atë mes. 

 

(Kosova Sot)

3 orë e 33 minuta më parë
21/01/19