Mark Marku sot më i lumtur se kurrë, kjo është arsyeja... (Foto) - VIP - Kosova Sot
Mark Marku sot më i lumtur se kurrë, kjo është arsyeja... (Foto)

Mark Marku sot më i lumtur se kurrë, kjo është arsyeja... (Foto)

Këngëtari Mark Marku, i cili u bë i njohur në Kroaci, me interpretimin e këngës "Zajdi Zajdi", ka kohë që është larguar nga skena dhe i është përkushtuar familjes, shkruan gazeta 'Kosova Sot Online".

E sot më shumë se kurrë, ai ka arsye për të qenë i lumtur, pasi pikërisht sot feston ditëlindjen.

Me këtë rast, dhe ne i themi:Urime Mark, paçë shëndet.

Buzë mbrëmjes, Marku ka festuar ditëlindjen me një darkë familjare.

 

 

Image

 

 

 

(Kosova Sot)

8 orë e 50 minuta më parë
16/12/18