Dafina Zeqiri me stil krejt ndryshe, shikoni si duket ajo (Foto) - VIP - Kosova Sot 
Dafina Zeqiri me stil krejt ndryshe, shikoni si duket ajo (Foto)

Dafina Zeqiri me stil krejt ndryshe, shikoni si duket ajo (Foto)

Dafina Zeqiri ofron çdo herë imazhe ndryshe dhe që për pak kohë marrin bujën e bëhen trendi.

Ajo nuk e ka problem eksperimentimin andaj duhet vlerësuar për guximin.

Sot ajo në instagram publikoi një foto që dëshmon këtë që po themi.

Shikoni më poshtë si duket ajo:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

You's a ......

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

(Kosova Sot)

18 orë e 59 minuta më parë
21/03/19