Kejvina Kthella çmend ndjekësit, publikon pozat zhveshur (Foto) - VIP - Kosova Sot
Kejvina Kthella çmend ndjekësit, publikon pozat zhveshur (Foto)

Kejvina Kthella çmend ndjekësit, publikon pozat zhveshur (Foto)

Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendje me fotografitë e fundit të realizuara.

Biondina, ka pozuar së fundmi vetëm me të brendshme.

Kthella fotot e realizuara i ka ndarë me ndjekësit në Instagram, ndërsa marrë parasysh se janë realizuar veç me të brendshme, nuk kanë munguar edhe pëlqimet dhe komentet e ndryshme nga ndjekësit.

Image
Image

(Kosova Sot)

18 orë e 25 minuta më parë
22/02/19