Sinan Vllasaliu dhe Irini Qirjako në duet? (Foto) - VIP - Kosova Sot
Sinan Vllasaliu dhe Irini Qirjako në duet? (Foto)

Sinan Vllasaliu dhe Irini Qirjako në duet? (Foto)

Ata kanë vite në skenë, dhe kanë një opus të pasur këngësh, shkruan gazeta  "Kosova Sot Online".

Fjala është për këngëtarin e mirënjohur shqiptar Sinan Vllasaliu dhe këngëtaren e njohur Irini Qirjako, të cilët gjatë një koncerti ku kanë qenë të ftuar për të përformuar, kanë pozuar së bashku.

A do të thotë kjo se dyshen mund ta shohim edhe në një duet së bashku?

"Irini Qirjako, nder dhe kënaqësi që e njoh", ka shkruar Sinani në profilin e tij në Instagram.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Irini Qirjako, Nder dhe kënaqësi që e njoh! E pa vdekshme.

A post shared by Sinan Vllasaliu (@sinanvllasaliu) on

 

(Kosova Sot)

12 orë e 3 minuta më parë
22/02/19