Thaçi transmetoi LIVE në Facebook konferencën e Vuçiqit, pastaj e fshiu - Lajme - Kosova Sot
Thaçi transmetoi LIVE në Facebook konferencën e Vuçiqit, pastaj e fshiu

Thaçi transmetoi LIVE në Facebook konferencën e Vuçiqit, pastaj e fshiu

Presidenti i Kosovës ka transmetuar LIVE në llogarinë e tij në Facebook konferencën e homologut të tij serb pas takimit në Bruksel.

Pak minuta pasi filloi transmetimi në faqen zyrtare të presidentit ajo u ndërpre.

Më pas nga kjo faqe u fshi tërësisht postimi ku kishte filluar transmetimi.

Image

 

Presidenti Thaçi gjatë ditës ka takuar në Bruksel presidentin serb, Aleksandar Vuçiq.

Ky dialog po udhëhiqet nga përfaqësuesja e lartë të Bashkimit Europian për Politikë të Jashtme dhe Siguri Federica Mogherini.

 

(Kosova Sot)

21 orë e 50 minuta më parë
19/01/19