Engjëllushja në tokë (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Engjëllushja në tokë (FOTO)

Engjëllushja në tokë (FOTO)

Stella Maxwell tregon linjat e saj pak para ngjarjes së madhe të Shangait

Një bukuroshe si Stella Maxwell kurrë nuk ka pasur frikë që të theksojë linjat e saj engjëllore. Bukuroshja bionde ka theksuar fort linjat e saj trupore dhe belin e hollë në veshjen pink dhe pjesën e bardhë në foton të cilën më pas e kishte postuar në "Instagram". Stella, 27 vjeçe, po qëndronte në maja të gishtërinjve në dysheme derisa po shikonte nga dritarja.

E dashura e aktores Kristen Stewart me lumturi kishte ekspozuar fundshpinën e saj derisa foton e kishte përcjellë me mbishkrimin: 'Ju dua njerëz "victoriassecret", faleminderit për një ditë të mahnitshme'. Ajo po ashtu kishte përmendur edhe vendin nikoqir për mbrëmjen e madhe duke shtuar: 'Së shpejti në Shangai!!!!'. Ngjarja e përvitshme e "Victoria's Secret's" mbahet në nëntor në Kinë. 

Image

 

Image

 

(Kosova Sot)

4 orë e 33 minuta më parë
18/12/18