Vjehrra e Sinan Hoxhës heq uniformën e policisë dhe habit me pamjen ndryshe (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Vjehrra e Sinan Hoxhës heq uniformën e policisë dhe habit me pamjen ndryshe (FOTO)

Vjehrra e Sinan Hoxhës heq uniformën e policisë dhe habit me pamjen ndryshe (FOTO)

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha, Andrra Destani cilësohet si një ndër femrat më të bukura të showbizz-it shqiptar, e mesa duket bukurinë e ka të trashëguar nga mamaja e saj.

Motra e saj, ka postua një foto në krah të nënës së tyre, e cila i ka befasuar të gjithë me pamjen.

Ajo kishte hequr unifomën e polices dhe kishte veshur një fustan elegant për festat, duke nxjerrë në pah një anë tjetër të saj.

Image
Image

 

 

(Kosova Sot)

21 orë e 26 minuta më parë
10/12/18