VIP-at shqiptarë të fiksuar pas Louis Vuitton, stili dhe klasi në një vend… (Foto) - VIP - Kosova Sot
VIP-at shqiptarë të fiksuar pas Louis Vuitton, stili dhe klasi në një vend… (Foto)

VIP-at shqiptarë të fiksuar pas Louis Vuitton, stili dhe klasi në një vend… (Foto)

Ju ka rastisur të shikoni shpesh foto të ndryshme ku VIP-at vishen me firma, por a e keni vënë re fiksimin që kanë disa prej tyre me Louis Vuitton?

Kombinime nga më të ndryshmet, të bukura dhe me klas, këta janë VIP-at shqiptar që adhurojnë Louis Vuitton…

Ja disa prej tyre që e preferojnë më së shumti këtë “brand”:

Leonora Jakupi

Nora Istrefi

Xhenisla Myrtezai

Mimoza Shkodra

Armina Mevlani

Afërdita Dreshaj

Morena Taraku

Klea Huta

Beatrix Ramosaj

Klaudia Pepa

Viola Spiro

 

Franceska Jace

 

Elita Rudi

Lori Hoxha

(Kosova Sot)

22 orë e 40 minuta më parë
10/12/18