Morena Taraku shtrihet në tokë! (Foto) - VIP - Kosova Sot
Morena Taraku shtrihet në tokë! (Foto)

Morena Taraku shtrihet në tokë! (Foto)

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, është njëra ndër femrat e vetme në Kosovë që kujdeset në çdo detaj për dukjen e saj.

Ajo po ashtu është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, shkruan Kosova Sot Online.

Së fundmi ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram ku shihet se është shtrirë në tokë për të bërë një nga fotot, padyshim se ajo duket bukur si zakonisht.

 

 

 

????

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

(Kosova Sot)

1 orë e 8 minuta më parë
10/12/18