Greta Koçi ju befason me linjat shumë seksi (Foto) - VIP - Kosova Sot
Greta Koçi ju befason me linjat shumë seksi (Foto)

Greta Koçi ju befason me linjat shumë seksi (Foto)

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Greta Koçi vazhdon të tregohet aktive në rrjetet sociale shkruan Kosova Sot Online.

Së fundi, ajo ka realizuar një fotosesion ku dhe duket për mrekulli.

Me anë të kësaj fotografie ajo ka nxjerrë në pah linjat e saj trupore , të cilat duken bukur mirë të formësuara.

 

 

 

I’m an open book;Im just difficult to read ????

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on

 

 

(Kosova Sot)

13 orë e 48 minuta më parë
10/12/18