Shkodran Tolaj, feston ditëlindjen dhe përvjetorin e fejesës (Foto) - VIP - Kosova Sot
Shkodran Tolaj, feston ditëlindjen dhe përvjetorin e fejesës (Foto)

Shkodran Tolaj, feston ditëlindjen dhe përvjetorin e fejesës (Foto)

Këngëtari i njohur Shkodran Tolaj, i cili njihet për zërin potent dhe muzikën e mirëfilltë që e kultivon sot feston ditëlindjen e 38, shkruan "Kosova Sot Online".

Përveç festës së ditlindjes, Tolaj feston edhe pervjetorin e fejesës me këngetaren e njohur Besiana Mehmedi, të cilët tash e sa vite bashkëjetojnë dhe janë çift i kompletuar.

"Shpesh akuzohem për harresen e ditëve të rëndësishme.Zemra ime, sot është dita e fejesës", ka shkruar Tolaj në profilin e tij në Facebook.

 

Image

 

 

(Kosova Sot)

5 orë e 54 minuta më parë
11/12/18