Mbulohet Jennifer Lopez - VIP - Kosova Sot
Mbulohet Jennifer Lopez

Mbulohet Jennifer Lopez

 Jennifer Lopez mbulohet me një pallto të zezë, teksa shkon te Jimmy Fallon

Ajo njihet si dikush që i thekson fort linjat e saj trupore. Por kësaj radhe Jennifer Lopez kishte qëndruar më e mbuluar derisa ia kishte mësyrë ngjarjes "30 Rockefeller Plaza" për një paraqitje te "The Tonight Show" me Jimmy Fallon, të mërkurën mbrëma. Bukuroshja latine, këngëtare dhe valltare e aktore, tashmë 48 vjeçe, kishte treguar pak nga fustani i saj i kuq të cilin e kishte veshur nën pallton e gjatë me ngjyrë të zezë, derisa kishte depërtuar në studio prapa nënës së saj Guadalupe RodrÌguez.

Lopez kishte veshur një pallto të zezë të butë me një rrip që e kishte mbërthyer, sa për t'i treguar linjat e saj, sidomos belin e hollë. Floku i saj ishte i drejtë derisa me grim kishte theksuar çehren e saj. 

(Kosova Sot)

 

Image

 

10 orë e 57 minuta më parë
19/01/19