Fero dhe Sparksi sot sjellin “Mamacita” - VIP - Kosova Sot
Fero dhe Sparksi sot sjellin “Mamacita”

Fero dhe Sparksi sot sjellin “Mamacita”

 Reperët e njohur Fero dhe Kastriot Ajeti, i njohur si Sparksi, paralajmërojnë projektin më të ri muzikor “Mamacita”, i cili pritet të lansohet sot, në orën 18:00.

 

 

Neser ora 18:00 #Mamacita ???????????? @sparksii @ferofera

A post shared by ON RECORDS (@zzapnchriss) on

Bashkëpunimi është realizuar nga producentët Zzapnchriss, On Records dhe tashmë çdo detaj rreth projektit është finalizuar, shkruan Kosova Sot.

 

 

Sot n’18:00 #Mamacita ???????? @ferofera @sparksii

A post shared by ON RECORDS (@zzapnchriss) on

Që të dy artistët e rinj kohëve të fundit kanë qenë mjaftë aktiv.

Derisa Fero, muajin e kaluar lansoi këngën “Ska konkurrenc”, bashkëpunim ky me këngëtaren Rina, Sparksi, poashtu para një muaji publikoj këngën “Bandita”

Të dyja këto ishin projekte të suksesshme dhe mbetet të shihet nëse edhe “Mamacita”, do të ketë suksesin e vet.

(Kosova Sot)

3 orë e 9 minuta më parë
17/01/19