- VIP - Kosova Sot
Adelina&Vali,  si dy

Adelina&Vali, si dy 'loçka', ja 'shkelin' për 'Karaibe' (Foto)

Cilësohen si çift model për të rinjët nga opinioni publik, ata janë dyshja e dashuruar Adelina Ismaili dhe Val Krasniqi të cilët kudo që shkojnë e ndriçojnë vendin, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E tashmë kur pushimet e verës kanë filluar, Vali dhe Adelina kanë zgjedhur të relaksohen paksa, para valës së punëve që i pret gjatë javëve dhe muajve në vijim.

Në një fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale, shihen Adelina dhe Vali, tejet në formë si dy loçka midis plazhi.

 

Image

 

 

(Kosova Sot)

7 orë e 56 minuta më parë
20/02/19