- VIP - Kosova Sot
Kush e ka ditëlindjen sot? (Foto)

Kush e ka ditëlindjen sot? (Foto)

Këngëtarja mitrovicase Arta Hajra e cila u bë e njohur përmes koverit të këngës "NA", kënduar në origjinal nga Dafina Zeqiri dhe grupi KAOS, sot feston ditëlindjen, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Edhe pse nuk ka publikuar as edhe një shenjë që do t'a simbolizonte këtë datë të rendësishme për të, është Facebooku ai që na rikujton këtë gjë.

Ne i urojmë këngëtares,  gjitha të mirat në jetë.

Image
Image

 

 

(Kosova Sot)

8 orë e 44 minuta më parë
20/02/19