E fundit: Fjolla Morina, ia qetë flakën rrjetit (Foto) - VIP - Kosova Sot
E fundit: Fjolla Morina, ia qetë flakën rrjetit (Foto)

E fundit: Fjolla Morina, ia qetë flakën rrjetit (Foto)

Falë hireve dhe aseteve bombastike që posedon, këngëtarja e njohur Fjolla Morina, çdoherë arrin ta tërheq vëmendjen, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Në një fotografi, të publikuar së fundmi, Fjolla na vjen aq seksi, saqë me këtë pozë ua qetë flakën rrjeteve.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

????????

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

(Kosova Sot)

8 orë e 53 minuta më parë
22/02/19