Gjendet i mbytur 65-vjeçari me depresion - Lajme - Kosova Sot
Gjendet i mbytur 65-vjeçari me depresion

Gjendet i mbytur 65-vjeçari me depresion

Një burrë është gjetur i mbytur në rezervuarin e fshatit Bletas (Bratomirë).

G.M, rreth 65 vjeç, banues në Podgorie-Maliq vuante nga depresioni,

Nga të dhënat e para dhe këqyrja e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Nga deklarimet e marra familjarëve, rezulton se më datë 13 janar 65-vjeçari ishte larguar nga banesa në mbrëmje, pa lënë informacion mbi vendndodhjen e tij.

Grupi hetimor po punon për të përcaktuar shkaqet e vdekjes dhe për të zbardhur rrethanat e ngjarjes. 

(Kosova Sot)

15 orë e 19 minuta më parë
19/12/18