Nora Istrefi skijon në “slow motion” (Foto) - VIP - Kosova Sot
Nora Istrefi skijon në “slow motion” (Foto)

Nora Istrefi skijon në “slow motion” (Foto)

Këngëtarja Nora Istrefi ka disa ditë që po shijon pushimet e dimritt bashkë me Robertin dhe vajzën e vogël, diku në male me borë.

Nora kohë pas kohe publikon në rrjete sociale foto nga pushimet, ku ajo shihet duke skijuar gjatë tërë kohës, transmeton Kosova Sot Online.

Siç duket, përveç këndimit Nora e ka pasion edhe skijimin.

Image

 

(Kosova Sot)

 

20 orë e 11 minuta më parë
10/12/18