Shyhretën e fotografojnë duke pritur semaforin, befason me veshjen firmato (Foto) - VIP - Kosova Sot
Shyhretën e fotografojnë duke pritur semaforin, befason me veshjen firmato (Foto)

Shyhretën e fotografojnë duke pritur semaforin, befason me veshjen firmato (Foto)

Si gjithmonë ajo vishet mirë.

Shyhrete Behluli duket se ka gjetur kohë për pushim pas angazhimeve në koncertet e festave të fundvitit.

Me veshjen e saj firmato, Shyhretja është parë më ndryshe sot në Prishtinë.

E thjeshtë, e kombinuar dhe e përgatitur për dimër, Shyhretja dukej mirë në pritjen tek semafori.

Image

 

(Kosova Sot)

5 orë e 27 minuta më parë
11/12/18