- VIP - Kosova Sot
Si pjeshkë (FOTO)

Si pjeshkë (FOTO)

Rita Ora, pas Dubait, mbizotëron te "iHeartRadio Awards"

Ajo performon gjithmonë me stil, e asnjë qime e flokut nuk i luan vendit. Kështu, Rita Ora e ka përjetuar reputacionin e vet këtë të diele mbrëma derisa kishte bërë një paraqitje për mbamendje te "iHeartRadio Awards". Krijuesja e hitit "The Hot Right Now" u duk pa asnjë mangësi të vetme, e cila orë më parë kishte performuar në skenën e Dubait. Bukuroshja 28 vjeçe kishte veshur një palë xhinse me bel të thellë, duke treguar figurën e saj të hatashme derisa po pozonte para fotografëve të shumtë, derisa mbathur kishte një palë sandale. Ajo po ashtu kishte veshur dhe një bluzë pjeshkë, që ishte gjysmë transparente që theksonte pak nga sytjenat e këngëtares kosovare. Pak xixa kishte ofruar me byzylykët në kyç të dorës. 

Image
Image

 

Image

 

(Kosova Sot)

11 orë e 5 minuta më parë
22/02/19