Mihrije Braha, tashmë edhe 'Business woman' (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Mihrije Braha, tashmë edhe

Mihrije Braha, tashmë edhe 'Business woman' (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqipëtare Mihrije Braha, përveç sukseseve në karrierën muzikore dhe televizive, ka zgjedhur t'a ketë edhe një atele mode me modele fustanesh nga më të ndryshmet, shkruan "Kosova Sot Online".

Ajo rrugën e biznismenes, vetëm sa e ka filluar, dhe suksesi pamedyshje nuk do t'i mungoj, sepse është e zonja dhe artiste e vërtetë.

 

Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

3 orë e 49 minuta më parë
15/12/18