Ana Kabashi, lulëzon si Pranverë (Foto) - VIP - Kosova Sot
Ana Kabashi, lulëzon si Pranverë (Foto)

Ana Kabashi, lulëzon si Pranverë (Foto)

Këngëtarja Ana Kabashi, është njëra ndër fytyrat publike që i kushton kujdes të veçantë pamjes së jashtme, shkruan "Kosova Sot Online".

Ajo në profilin e saj në Instagram, ka postuar një fotografi, ku duket më e bukur se asnjëherë, dhe çdo fjalë do ishte e tepërt, shikoni fotografinë dhe binduni, se bashkë me Pranverën, ka lulëzuar edhe Ana Kabashi.

 

 

Embracing every flaw ???? #embraceurself #embraceurflaws #beyou

A post shared by ANA ???? (@annakabashi) on

 

(Kosova Sot)

23 orë e 40 minuta më parë
10/12/18