Kaq elegant çiftin Fejzullahu nuk e keni parë kurrë(Foto) - VIP - Kosova Sot
Kaq elegant çiftin Fejzullahu nuk e keni parë kurrë(Foto)

Kaq elegant çiftin Fejzullahu nuk e keni parë kurrë(Foto)

Një fotografi të përbashkët e kanë publikuar në Instagram,këngetari Ermal Fejzulahu,e në këtë imazh, Ermali dhe Ariana Fejzullahu duken më elegant se kurrë më parë, shkruan  Kosova Sot Online

Ata shihen se janë veshur e rregulluar për ndonjë aheng, por nuk kanë dhënë detaje shtesë lidhur me këtë.

Çifti u komentua nga ndjekësit e tyre, duke i lavdëruar për pamjen.

Në këtë foto, po ashtu vërehet një rënie e lehtë e peshës së Ermalit.

(Kosova Sot)

 

 

 

????

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

14 minuta më parë
17/01/19