Mihrija Braha shkëlqen, tashmë dhe si modele (Foto) - VIP - Kosova Sot
Mihrija Braha shkëlqen, tashmë dhe si modele (Foto)

Mihrija Braha shkëlqen, tashmë dhe si modele (Foto)

Ajo është shembull për estradën shqiptare, model i një femre të suksesshme, fjala është për zonjën e skenës Mihrije Braha, e cila pavarësisht viteve, din të kujdeset për vetën, dhe të jetë në qendër të vëmendjes, shkruan "Kosova Sot Online".

Këngëtarja, në profilin e saj në Facebook, ka postuar disa fotografi, e veshur me fustan nga brendi më i ri i fustaneve, që ajo ka sjellur në butikun e saj, dhe ajo që bie në sy janë linjat e këngëtares, e cila tani lirshëm mund t'i futet edhe botës së modelimit.

 

'Image
'Image

 

(Kosova Sot)

5 orë e 37 minuta më parë
19/01/19