- VIP - Kosova Sot
Muaji i Ramazani e bënë Leonorën më besimtare se kurrë, kjo është lutja e saj (Foto)

Muaji i Ramazani e bënë Leonorën më besimtare se kurrë, kjo është lutja e saj (Foto)

Këngëtarja Leonora Jakupi gjatë tërë muajit të shenjtë të Ramazanit ka treguar se është një besimtare shumë e devotshme, duke publikuar fotografi dhe mesazhe fetare.

Leonora Jakupi mbrëmë në llogarinë e saj në Instagram, ka treguar se është duke ngrënë syfyrin, përcjellë me një lutje për të gjithë agjëruesit: “Allahu kabullë të gjithë agjëruesve”, është shprehur këngëtarja, shkruan Kosova Sot.

Image

 

Kohë më parë këngëtarja nuk kishte uruar t’I uronte të gjithë besimtarët për fillimin e muajit të Ramazanit: “Urime muaji i Shenjte i Ramazanit te gjithe besimtareve Musliman!Agjerim te lehte”.

(Kosova Sot)

 

Urime muaji i Shenjte i Ramazanit te gjithe besimtareve Musliman!Agjerim te lehte ????

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

10 orë e 31 minuta më parë
17/02/19