- VIP - Kosova Sot
Gresa Behluli, ja

Gresa Behluli, ja 'therrë' për deti, ja me kënd (Foto)

Tanimë kur sezona e verës ka filluar, një pjesë e këngëtrave tanë veçse kanë zgjdhur se në në cilat plazhe do të relaksohen këtë verë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Njëra nga to, është dhe këngëtarja Gresa Behluli, e cila ka zgjedhur bregdetin turk për t'u relaksuar.

Në një fotografi të postuar në profiilin e saj në Instagram e shohim Gresen duke dalur nga deti për të marrë rreze dielli.

 

 

Mjesiiii ????

A post shared by Gresa Behluli (@gressabehluli) on

 

(Kosova Sot)

11 orë e 46 minuta më parë
20/02/19