Adelina Berisha e “kallë” Instagramin me këtë veshje (Foto) - VIP - Kosova Sot
Adelina Berisha e “kallë” Instagramin me këtë veshje (Foto)

Adelina Berisha e “kallë” Instagramin me këtë veshje (Foto)

Ajo njihet si njëra prej këngëtareve më të kërkuara kosovare dhe mjaft aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi  mjaftë seksi,shkruan Kosova Sot.

E veshur më një mini fund të bardhë  ,Adelina ka zbuluar trupin e saj joshëse.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

????

A post shared by Adelina Berisha (@adelinnaberisha) on

(Kosova Sot)

1 orë e 24 minuta më parë
21/01/19