Katër yjet e Shkurte Fejzes dhe Hajrush Behlulit (Foto) - VIP - Kosova Sot
Katër yjet e Shkurte Fejzes dhe Hajrush Behlulit (Foto)

Katër yjet e Shkurte Fejzes dhe Hajrush Behlulit (Foto)

Ajo ka dekada në skenë, opusi i saj përfshin qindra këngë, albume, koncerte, çmime, një jetë e tërë për dhe me muzikën, një publik i jashtëzakonshëm që e mbështet, të gjitha këto i atribohen, kujt tjetër përveçse Mbretëreshës së muzikës popullore Shkurte Fejza, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E në një fortografi të publikuar në profilin e saj në Facebook, këngëtarja së bashku me bashkëshortin e saj Hajrush Behlulin - Harin, kanë publikuar katër yjet e tyre që ua ndriçojnë jetën në të katër stinët: Gresa, Arbëri, Besiana dhe Agnesa.

 

 

 

 

 

(Kosova Sot)

17 orë e 35 minuta më parë
13/12/18