Adriana Lima e përlotur në eventin e "Victoria Secret" (Foto) - VIP - Kosova Sot
Adriana Lima e përlotur në eventin e "Victoria Secret" (Foto)

Adriana Lima e përlotur në eventin e "Victoria Secret" (Foto)

Modelja e njohur braziliane Adriana Lima shpërthen në lot pasi konfirmohet dalja e saj për eventin traditcional të "Victoria Secret'.

37 vjeçarja u shfaq e veshur me një set blu dhe krahët me penda,shkruan Kosova Sot.

Lima duke mbyllur shfaqjen mbajti duart në gjoks dhe falenderoi turmen dhe marken.

Image
Image

 

 

(Kosova Sot)

2 orë e 22 minuta më parë
21/01/19