Kosova Sot

Kanceri ia mori vajzėn nė Ditėn e Kėrshėndellave

Lajme >

VAZHDON JETËN PAS VDEKJES SË VAJZËS "Nëse vajza ime më shikon nga parajsa, e di se ajo është krenare me punën që bëj", thotë nëna e saj  Duke qëndruar afër...

Cilësia e Ajrit

Paparazzi

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

Editoriali

Aksident me fatalitet nė hyrje tė Graēanicės

Një aksident me fatalitet ka ndodhur sot rreth orës 17:00 në...

Kriminelėt kinezė ekzekutohen me vdekje para mijėra spektatorėve (VIDEO)

Dy gjykata kineze i kanë ekzekutuar dhjetë kriminelë...

Ja ēfarė duhet tė bėni nėse ju ngrin makina

Provoni dhe na tregoni përvojat tuaja, thonë që vërtet ka...

6 mijė emigrantė tė ndaluar brenda njė jave nė Turqi

Gjashtë mijë emigrantë dhe refugjatë janë ndaluar...

KEK'u i gėzohet lajmit pėr shpronėsimet nė Shipitullė

Korporata Energjetike e Kosovës (KEK), mirëpriti lejimin nga...

Abazi: Nuk ka vend pėr oligarki nė Vetėvendosje

Anëtari nga Shqipëria i Këshillit të Përgjithshëm...

Shqipėria rast i rrallė nė Evropė, zbuloni pėr ēfarė bėhet fjalė

Mishi i viçit dhe i lopës zë 45.8% të prodhimit vendas...

Fotografohet gjarpri me dy koka, por qė njėra kafshon tjetrėn (FOTO)

Kemi parë foto të gjarpërinjve me dy koka, por kjo...

1 EURO =

0.00

USD

0.00

ALL

0.00

GBP

0.00

CHF

0.00

CNY

0.00

JPY

0.00

INR

0.00

AUD

0.00

TRY

0.00

AED

Botimi i sotëm

PTK images

Top Kosova Radio

Top Kosova Radio

A duhet hapur dosjet se kush kanė qenė dhe janė spiunė tė UDB-sė nė Kosovė?

 • Po
 • Jo

   Burjani: Numri i veteranėve duhet tė verifikohet

    Pavarësisht që deri tani nuk po dalin të dhëna nga...

   VIP

   Nga Adelina, Aurela e Elsa Lila… Ja cilat janė tė ftuarat speciale nė “Fest 56”

   Autori dhe drejtuesi i këtij Festivali, Adi Krasta, nuk do të jetë i vetëm në skenën e rrallë të ndërtuar për festën më të madhe të muzikës në vend. Natën e parë, përveç kumbarit të kësaj feste, kantautorit Riccardo Cocciante, i cili pas performancës së tij, ka kërkuar ta ndjekë shfaqen si spektator, e rrallë kjo për artistin e madh, do t’u jepet mundësia të bashkëprezantojnë me...

   VIP

   Motrat Dreshaj me seksi se kurrė (Foto)

   Modelja dhe këngëtarja Aferdita Dreshaj, është e njohur për linjat e saj...

   Femra

   “Nude make-up”: Zgjidheni dukjen pėr natėn e Vitit tė Ri

   Edhe pse xhinglat në muajin dhjetor janë në plan të parë, edhe përmes...

   VIP

   Marina Fara nxjerr gjoksin sheshit, fotoja e vitheve do t’ju “ēmendė” (Foto) +18

   Vajza bukuroshe e këngëtares Eli Fara, Marina është shndërruar me plot...

   Shėndetėsia

   DIETA ME TĖ CILĖN NĖ MĖNYRĖ TĖ THJESHTĖ HUMBNI DERI 3 KILOGRAMĖ NĖ NATĖN E VITIT TĖ RI

   Për të humbur në peshë, nevojitet që të ushqeheni...

   VIP

   Noizy tregon ēfarė kishte para se tė bėhej i famshėm (Foto)

   Ai e ka nisur nga zero dhe ka vërtetuar se me punë dhe ambicie, arrihet çdo...

   Shėndetėsia

   SHKENCĖTARĖT ZBULOJNĖ PERIMET, TĖ CILAT ĖSHTĖ MĖ MIRĖ T'I HANI TĖ ZIERA

   Besohet se pemët dhe perimet janë më të shëndetshme të...

   Reēeta

   Reēeta e Cekės- Shpageta me mish tė bluar

   PËRBËRËSIT: 400 gr spageta, 1 qepë, 300 gr mish të bluar , 4...

   Sport
   • “Spanja jashtė botėrorit? Situata ėshtė e rėndė”

    FIFA e ka kërcënuar Spanjës se mund ta përjashtojë nga botërori “Rusi 2018’. Presidenti i Federatës Spanjolle, i pezulluar pas arrestimit në verë, Angel Maria Villar deklaroi se...

    Më Shumë
   • Marika Baldini, 'zhvishet' fansja e Romės (Foto) +18

    Për Krishtlindje të gjithë presin babagjyshin që të sjellë dhurata, por tifozja e Romës Marika Baldini ka zgjedhur bregdetin në këto ditë të ftohta dimri. Fotot e saj në rrjetet sociale...

    Më Shumë
   • Cambiasso: Milani po keq-menaxhohet

    Cambiasso beson se Milani po keq-menaxhohet dhe se lojtarët janë vënë shumë në presion nga drejtuesit e klubit me deklarata nga më të ndryshmet. Esteban Cambiasso është një nga emblemat e...

    Më Shumë

   Zyrtare: Agnellit i hiqet ndalimi njė vjeēar, i dėnohet vetėm pjesa e ultrasve

   Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli ka pasur një ndalim një...

   Mascherano drejt Kinės, Barcelona pėrfiton 10 milionė euro

   Javier Mascherano pritet të largohet nga Barcelona për tu larguar...

   Bashkimi nuk udhėton nė Bullgari shkaku i vizave

   Bashkimi nuk do të udhëtojë në Bullgari për ndeshjen...

   Van Gaal dėshiron t’i hakmerret Man Unitedit

   Van Gaal do të rikthehej nga pensionimi vetëm për një klub...

   Zidane, 8 tituj nė 2 vjet (Video)

   Si futbollist ishte një prej më të mëdhenjve të...

   Rafinha ėshtė gati pėr “El Clasico” (Foto)

   Pas tetë muajsh, Rafinha është gati për...

   NË KOSOVA SOT mund të lexoni:

   Opinione

   A mundet Evropa ta mbėshtetė momentin e Macron-it?

   Shkruan:CARL BILDT DERISA JEMI DUKE IU AFRUAR VITIT 2018 Macron...

   Kur lideri shndėrrohet nė m..

   Shkruan: Reshat Sahitaj  Përçarjet e thella në...

   A ka nevojė me tė vėrtetė Evropa pėr njė union fiskal dhe politik?

   SFIDA E EVROPIANËVE  Një union funksional monetar dhe...

   Kosova edhe mė afėr EUROPOL-it

   Në listën prioritare SHKRUAN: ILIR SEFAJ Lajmi se organizata...

   Dossier

   Mjeku i Enverit: Si mė zėvendėsoi Isuf Kalo, diagnoza e gabuar qė rrezikoi jetėn e Sokolit

   AFRIM IMAJ/ Në vijim të rrëfimit të tij në “Panorama” për kohën kur ka punuar pranë Enver Hoxhës si mjek i tij personal, profesor Hektor Peçi bën vlerësimin e tij...

   Planeti X

   E vėrteta rreth alienėve nė Hėnė

   Në internet është paraqitur një film me titull “Aliens on the Moon: The Truth Exposed”. Ky film special, i gjatë rreth dy orë, pretendon ta ekspozojë të vërtetën rreth alienëve...

   E vėrteta rreth alienėve nė Hėnė

   Në internet është paraqitur një film me titull...

   A ėshtė ky ylli mė i vjetėr nė Gjithėsi?

   Astronomët australianë kanë zbuluar një yll 13.7...

   SHBA: Ushtria e pranoi hetimin sekret pėr objektet UFO

   Ushtria e Shteteve të Bashkuara ka pranuar se në mënyrë...

   A ishte pėrdorur Toka si burg pėr kriminelėt?

   E dimë se Australia, në fillim, ishte përdorur nga Britania e...

   Auto&Tech
   Microsoft pėrgatit telefon tė palosshėm (Foto)

   Microsoft është duke përgatitur telefonin e palosshëm, i cili përkujton në modelin Courie, i anuluar para disa vitesh. Së fundi kanë rrjedhë edhe fotografitë koncept se si mund të duket...

   Më Shumë

   Butoni i ri “Snooze” nė Facebook fsheh postimet e miqve dhe faqeve pėr 30 ditė

   Gjatë fundjavës Facebook zyrtarisht lansoi butonin e...

   Ky ėshtė Symbioz, automjeti i sė ardhmes nga Renault

   Kompania e njohur franceze Renault në shtator të këtij viti,...

   BMW X5 M i shpall luftė Lamborghini Urus (Foto)

   Kompania Gjermane G-Power shndërron BMW X5 M në një...

   KOSOVA SOT TV
   100 ditėshi i Qeverisė Haradinaj pak mė i mirė se i qeverive tė tjera (Foto/Video)

   Të anketuari e gazetës “Kosova Sot” thonë se është përkushtimi në punë, guximi i madh në vendimmarrje dhe llogaridhënia që janë veçoritë kryesore...

   Më Shumë

   JA SI I PROPOZON TĖ DASHURĖS PĖR MARTESĖ! (VIDEO)

   Flisni për kthimin e një propozimi martesor në një...

   I bie me gjithė forcė derės sė qelisė, vajza “e tėrbuar” thyen kėmbėn (VIDEO)

   Një vajzë nuk e ka matur fuqinë dhe përfundoi me...

   Politikanėt e babėzitur e gjunjėzuan Republikėn (VIDEO)

   Udhëheqja e keqe e vendit, nga politika aktuale, për gati dy dekada,...

   OK KIDS
   Si e prodhojnė lulet erėn e tyre?

   Lulet kanë disa kemikate të cilat tërheqin secilin lloj të insekteve apo zogjve, të cilat i vizitojnë ato dhe i polinizojnë. Aroma është një përzierje e përberjeve që një...

   Me Shume

   A e di hunda juaj?

   Pjesët e lulës nuk mbajnë aromë të gjitha...

   Pse janė tigrat kaq tė frikshėm?

   Madhësia dhe fuqia e tigrit, dhëmbët dhe kthetrat e mprehta, si...

   Rreze lirie

   Kohera te erreta nxi nga ulerima lufta pelciste vdisnin shume...

   >