Planeti X - Kosova Sot

Qyteti ku UFO-t e kanė tė ndaluar fluturimin

Planeti X >

Pas shfaqjes së një objekti të çuditshëm dhe tejet të dyshimtë para 60 vjetësh, një qytet në Francë, kishte vendosur një ndalesë për fluturaket e paidentifikuara. Qyteti,...

6 orë e 14 minuta më parë

Eksperti: UFO-t fshihen pas reve

20 orë e 36 minuta më parë

A ka lindur paranjeriu nė Ballkan?

3 orë e 15 minuta më parë

Toka, plotėsisht e pambrojtur nga kometat

Nëse papritmas vërehet ndonjë asteroid, apo kometë, duke...

5 orë e 11 minuta më parë

"Hėna i ka bimėt e veta dhe atmosferėn e vet"

Alex Collier, njeriu, i cili veten e quan kontaktues etik me...

4 orë e 37 minuta më parë
Më shumë