Planeti X - Kosova Sot

Njė meteorit, qė besohet tė ketė ardhur nga Marsi, thuhet qė pėrmban shenja tė jashtėtokėsorėve

Planeti X >

Mundësia e gjetjes së provave për ekzistencën e jashtëtokësorëve në meteorët e rënë nga planeti Mars ka qenë një gjë që ka ngjallur interesin e shkencëtarëve...

1 orë e 38 minuta më parë

Dhjetė arsye pse Faraonėt e lashtė, janė ende tė “pranishėm” nė Egjiptin e sotėm

Historia jonë na lidh dhe përcakton. Nuk ka rëndësi se ku...

8 orë e 50 minuta më parë

Zbulohen piramida nė Hėnė, zogj dhe brejtės nė Mars?

Stephen Hannard, nga Grupi për hulumtime të...

15 orë e 16 minuta më parë
Më shumë