Sport - Kosova Sot

Ramos nënvlerëson Salahun: Ronaldo dhe Messi janë nga një orbitë tjetër

Sport >

Para finales se Ligës së Kampionëve, kapiteni i Real Madridi e ka nënvlerësuar sulmuesin e Liverpool, edhe pse e ka konsideruar atë si njërin prej më të mirëve në botë Mohamed Salah...

1 orë e 15 minuta më parë

“Favre, supertrajner”

1 orë e 56 minuta më parë

Fekir hidhëron Liverpoolin, është për Real Madridin në finale

Plejmejkeri i Lyonit është ndërlidhur shumë me një...

3 orë e 6 minuta më parë

“Shqipërinë e zgjodha me zemër”

Lista e të grumbulluarve për Kombëtaren Shpresa, përmbante...

3 orë e 11 minuta më parë
Më shumë