Sport - Kosova Sot

Roma mendon pėr Joveticin

Sport >

Roma besohet se po mendon një ofertë për sulmuesin e Interit, Stevan Jovetic. Malazezi iu bashkua skuadrës andaluziane në janar, por nuk do të qëndrojë pasi Sevilla s’do ta shfrytëzojë...

1 orë e 38 minuta më parë

United e dėshiron Nainggolanin

1 orë e 42 minuta më parë

Milani i sigurt pėr Donnarumman

2 orë e 11 minuta më parë

Muller fillon grindjen nė distancė me Ancelottin: Do tė flas me tė pasi kėshtu nuk shkon

Pas shtatë sezonesh në të cilat ka shënuar me mbi...

14 orë e 45 minuta më parë

Banega te Sevilla, punė e kryer

Raportimet e fundit që vijnë nga Spanja dhe Italia bëjnë me...

14 orë e 48 minuta më parë
Më shumë